Від свята до свята

Вітаємо нас самих з днем народження!

Десь так 13-14 грудня ми святкуємо день народження нашого сайту. Оце нам вже виповнилось 4 роки! Якщо хтось має бажання нас привітати, пишіть у коментарях, або в Гостьовій, або поштою, або навіть на icq #323514853. Цими ж контактними засобами можете домовлятись про те, як ви передасте нам подарунки. :))

З історії створення сайту

Жили-були собі не старі і не молоді, не багаті і не бідні... Одним словом жили б вони собі і далі спокійно, якби не дивна для нашого краю звичка пити будь-коли і в будь-яку пору року зелений чай. Мабуть, з того все і почалося.

Пили чай, слухали музику і балакали собі Іо і zeppelin. Непогано то в них виходило: справжнє тобі свято! І вирішили: а може і ще щось робити разом – і вийде добре. Зробимо сайт, і цікаво, і розвиває заодно. Про музику і чай вже написали корифеї і професіонали, і правильно зробили, їм за це гроші платять. А просто так і без конкуренції можна писати про свята. А оскільки їх багато і практично кожен день можна зробити святом, то і простору для фантазії – цілий віз.

Сайт функціонує з грудня 2005 року. Він став значно інформативнішим, ми використовуємо численні народознавчі джерела, серед них книги (багато з яких відскановані власноручно) та інші веб-сайти. Відвідувачів на сайті кожного дня десь від 400 до 600. Вони, судячи з відгуків, задоволені "Святами". На даний момент сайт "Від свята до свята!" можна назвати найбільшим україномовним сайтом про свята України.

Проте серйозною проблемою залишається розміщення і підтримка веб-сайту, він утримується на власні кошти. Безкоштовно адмініструвати сайт ми вже звикли, це нам навіть подобається.:) Але для фінансової підтримки сайту запрошуємо спонсорів і всіх зацікавлених для співпраці.

Пропонуємо вам взяти участь в розвитку цього ресурсу шляхом матеріальної допомоги переказом WebMoney. Наші гаманці:

Наша вдячність спонсорам буде прямо безмежною! Ми можемо протрубити про вас на сторінці подяк. Хоча можемо й не трубити.:)

А ще в нас можна розміщувати рекламу. Приблизні ціни (за місяць):

Текстові лінки – 10 грн.

Графічні банери:

Ваша реклама буде розміщена під меню сайту на кожній сторінці.

Перевагу надаємо україномовним сайтам.

Звернення до відвідувачів

Дуже доречно і посильно для вас, шановні відвідувачі, було б, якби ви надсилали матеріали про імена, от хоча б про ваші власні. Практично ж всі знають, що означає власне ім'я. Не полінуйтесь послати коротенький лист. І не треба нам офіційності і енциклопедичної точності. Напишіть своїми словами, можете й прибрехати трохи. :) Ми можемо розмістити й по кілька трактувань на одні й ті ж імена.

Можна надсилати привітання знайомим. Матеріали поки що обробляються вручну, тому не можемо обіцяти розміщення, але постараємось.

Матеріали приймаються лише україномовні. Виняток – цитати, що мають очевидну художню цінність. Кому очевидну? Скромно опускаємо очі... Вітаються також переклади.

Повідомляйте про помічені помилки, недоліки, дезінформацію.

Кілька слів про розподіл обов'язків між авторами сайту.
Io – муза, генератор ідей, творець і редактор графічної інформації, творець і редактор текстів.
Zeppelin – скептик, компілятор, кодер, творець і редактор текстів.
А ще Io заварює чай, а zeppelin приносить до нього круасани і що там ще знайдеться.

Ага! Якщо хтось невдоволено пробурчить, що все це зовсім несерйозно, сприймемо за комплімент.:)