Від свята до свята

Велике спасибі за допомогу і співпрацю:

Вікторії Ткаченко за доповнення на сторінці про Новий рік.

Андрію Крисюку (Kris'у) за матеріали до сторінки про день апостола Андрія Первозванного.

Віктору Gurman'у за створення нашої кнопочки і її розміщення на своєму сайті Букет.

Моєму сину Артуру і пані Світлані Турчак за допомогу у виловлюванні помилок.

Семінаристу Валерію Дубині SAC за доповнення інформації про значення імені Валерій.

Вікторії (Рута) за спогади про власний досвід гадання на свято Андрія і за сторінки про Богдана-Ігоря Антонича і Юліана Шпола.

Юлі Наумчук (Syntagma) за цінні книжки.

Галині Данилівській за інформацію про Міжнародний день стоматолога, Всесвітній день астрології і доповнення на сторінці про День святого Валентина.

Ластівці за репортаж з фестивалю "Країна мрій-2007", ведення розділу Дохристиянських свят, за активну участь в житті сайту і за натхнення :).

Квіто4ці (КВІТО4КА) за прикмети і прислів'я на сторінці Покрова Пресвятої Богородиці .

Антону за цікаві доповнення на сторінках про Хануку  і про Пурим . А ще дозволимо собі процитувати кілька слів з листа п. Антона: "Дуже важливо, щоб представники усіх націй та конфесій, які живуть в Україні, мали змогу знайти доброзичливий матеріал про рідні для них традиції та звичаї – і саме державною мовою. А ще – правдиву інформацію про інші конфесії. Якби таких сайтів було більше, до слів шовінізм та ксенофобія в усіх словниках додали б примітку «заст.»".

Віталію Тарнавському за матеріали до сторінки День вшанування пам’яті козаків, що полягли на полі Берестецької битви.

Лілії "Рибці" Дмитренко за ведення розділу Авторських свят і за постійні доповнення на сторінках сайту.

Степану Карачко за ряд матеріалів для розділу Народних свят.

Плагіат

Факти плагіату з нашого сайту на інших інтернет-ресурсах ми вже неодноразово помічали, але якось досі їх не фіксували. А ото недавно наші друзі показали нам тернопільську газету "20 хвилин" від 5 січня 2008 року, де нахабно передерли фотографію з нашого сайту. Та ще й в доволі оригінальному контексті.

Мусимо пояснити, що оригінал фотографії (зробленої плівковим фотоапаратом і надрукованої на фотопапері) належить Мирославу Вілігурському. На нашому сайті ми його розмістили з люб'язної згоди автора ось на цій сторінці. Саме звідти воно й вкрадене для статті Лесі Заморської "Різдвяна радість старенької матері" (газета "20 хвилин" №3, субота, 5.01.2008).

Наші матеріали про імена передрані без посилання на наш сайт тут і тут (сайт Левко).